تبلیغات
معلم - فوتبال

معلم

پیش به سوی پیشرفت علم

 

تاریخچه فوتبال

img/daneshnameh_up/d/db/10soccer.jpg

اگرچه اطلاعاتی در مورد ریشه اصلی و حقیقی این ورزش در دست نیست ولی از مطالب جالب و شخصی در مورد تاریخچه آن اطلاع داریم . فوتبال امروزی به تدریج رشد کرده است ولی گفته می شود که نوعی از آن قبل از حضرت مسیح علیه‌السلام بازی می شد . در چین نیز نوعی بازی شبیه به فوتبال در 2500 سال قبل از میلاد مسیح وجود داشت .
عکس های
مصریان نیز نوعی بازی شبیه به فوتبال را نشان می دهد ولی در یونان یک بازی به نام اسپیشکیروز به طرز جالبی به فوتبال امروزی شبیه است . فوتبال در سال 1894 از کشور برزیل شروع شد . این ورزش به وسیله ی چارلز میلر برزیلی که اجداد او انگلیسی بودند به مردم برزیل معرفی شد.
در سال 1970 مسابقه ای بین
ایتالیا و برزیل برگزار شد . هیچ کس تصور نمی کرد که 800 میلیون نفر از مردم جهان ناظر بر اجرای مسابقه باشند . امروزه اکثر مردم جهان به فوتبال بیشتر از سایر ورزشها می پردازند . فوتبال مدرن از کشور انگلستان سرچشمه گرفته است .
در ابتدا اختلافات عقیده ای بسیاری میان علاقمندان
راگبی و فوتبال وجود داشت زیرا راگبی با دست و فوتبال با پا اجرا می شد . این مسئله در سال 1863 زمانی که طرفداران فوتبال شروع به اجرای این ورزش توسط پاها کردند اتفاق افتاد . گروه دیگر انجمن راگبی را تاسیس کردند و بالاخره در سال 1871 این دو رشته ی ورزشی کاملا از یکدیگر جدا شدند . از آن زمان به بعد هر دو رشته پیشرفت های شایانی نموده و طرفداران بسیاری پیدا کردند . فدراسیون بین المللی فوتبال در سال 1904 بنیان گزاری شد .این فدراسیون وظیفه دارد که به نحوه ی اجرای مسابقات نظارت داشته باشد . قوانین فوتبال بدون موافقت و تصویب سایر کشورهای عضو فدراسیون تغییر نمی کند . در سال 1920 بازیکنان فوتبال در مسابقات المپیک بلژیک شرکت کردند و در سال 1930 اولین جام جهانی در کشور اروگوئه برگزار شد
فوتبال در دنیا مقابل چشمان مثل جرقه می ماند . در هر جای دنیا این واژه انگلیسی در زبان های بین المللی به سادگی رسوخ کرده . برای این امر دلیل خوبی است چرا که فوتبال مدرن به وسیله انگلیسی ها اختراع شد . ولی وقتی در
آمریکا فوتبال گفته می شود . آمریکائیها فوتبال خشونت بار آمریکایی را استنباط می کنند . به هر جهت این لغت باعث اشتباه در درک معنای واقعی آن میان آمریکاییها شده است .
در تاریخ ریشه این ورزش بدین گونه بوده است :
سربازان چینی در حدود 2000 سال پیش ورزشی می کردند که آن را
تسوچو (TSUCHU)می نامیدند . تسو یعنی ضربه زدن با پا و چو یعنی توپ یا هر شی گوی مانند .
در روز تولد
امپراطور در مقابل کاخ امپراطوری دو تیم در زمین مسابقه ای که گلی به ارتفاع 90 سانتیمتر داشت بازی می کردند که بازیکنان برای سرگرمی امپراطور و دوستان و مهمانان به بازی می پرداختند . یکی از امپراطوران به حدی این بازی را دوست داشت که یکی از اعضای شورای قضایی وقتی از بازی انتقاد کرد دستور داد سرش را از تنش جدا کنند .
600 سال بعد هم
ژاپنی ها یک ورزشی شبیه به فوتبال داشتند که آن را کماری (KEMARI) می نامیدند . البته بازی کماری تدافعی تر از تسوچو چینی بوده است . حتی قبل از چینی ها یونانی ها ورزشی اختراع کرده بودند که آن را هارپاستون (HARPASTON) می نامیدند . البته بازی آن با توپی بود که درونش ماسه و یا شن بوده است . وقتی انگلیسی ها به یونان رفتند ورزشی آوردند به نام هارپاستیوم (HARPASTIUM) که آن هم با توپ بازی می شد و این زمینه ای بود تا فوتبال در انگلیس به مدرنی امروز برسد .
هیچکس دقیقا زمان شروع فوتبال را نمی داند و مورخان تا آنجاییکه نوشته اند در
روستاهای انگلیسی حدود 1000 سال قبل بازی با توپ وجود داشته است و بعد از مدتی تیم های مختلف روستایی شروع به مسابقه با هم دادند و ظاهرا شیوه بازی طوری بوده است که تیم ها سعی بر این داشتند توپ را (غالبا از سر تو خالی گاو یا چیزهای شبیه به آن بوده است) به منطقه دفاعی حریف برسانند .
( در انگلیس بیش از 200 سال قبل مردم در خیابان ها فوتبال بازی می کردند )
در قرن 14 این بازی به قدری محبوب شد که
پادشاه انگلیس آن را غیر قانونی خواند ولی مردم هیچ توجهی به آن نکردند و جذابیت این بازی به حدی بود که با توجه به غیر قانونی بودنش بخصوص میان روستاییان بازی می شد و مقامات مسئول در سال 1572 مجبور به تسلیم در مقابل خواسته مردم شدند و فوتبال را قانونی اعلام کردند .
250 سال بعد طبقه اشراف رفته رفته به این ورزش روی آوردند و از دیدن و بازی کردن فوتبال لذت می بردند و بالاخره بخاطر نفوذی که در طبقه حاکم داشتند و علاقه و تمایلشان به فوتبال باعث شد که تصمیمی برای پیاده کردن یک
شیوه کلاسیک در قوانین فوتبال اتخاد نمایند .
در دهه 1800 میلادی مدرسه های معروف انگلیس این ورزش را به عنوان
تفریح محصلین در برنامه درسی گنجانیدند ولی تمامی مدارس از یک قانون خاص در فوتبال پیروی نمی کردند . هر مدرسه قانون مخصوص به خود داشت . سپس در سال 1823 فوتبال به صورت معمول رسمیت یافت و در سال های 1848 و 1862 فوتبال در سطح انگلستان یکپارچه شد و حتی کتابی به نام (ساده ترین ورزش) نوشتن شد که مشتمل بر قوانین اصولی فوتبال آن زمان بود .
(در سال 1850 فوتبال به دوردست ترین شهر های دنیا از قبیل مانیلا در فیلیپین و سایر کشور ها رسید )


img/daneshnameh_up/4/4a/historicalsport.jpg
 

 

 

 

 

 

 پیش از بنیاد حذفی است ، هر باشگاه رعایت ضوابط و مقررات خود ، و قوانین مسابقه بودند اغلب تنها در روز تعیین می شود. The meeting in 1863 saw the drawing up of a universal code which provided the foundations on which future amendments could be made. جلسه در سال 1863 را دیدم نقاشی از یک کد جهانی است که ارائه شده که بر روی پایه های اصلاحات می تواند در آینده ساخته شده است. The current 'laws of the game' are monitored by the domestic Football Associations and FIFA. 'قوانین بازی فعلی به وسیله داخلی انجمن فوتبال و فیفا مانیتور شده است. The following is an interpreted list of those laws, minus much of the detail which is applicable only to prospective referees and to ensure a particular game conforms exactly to official FIFA standards. به شرح زیر است لیست از کسانی که تفسیر قوانین ، منفی بسیاری از جزئیات است که قابل اجرا فقط برای داوران و آینده نگر برای اطمینان از یک بازی خاص دقیقا مطابق با استانداردهای فیفا را ببینید. If you want to educate yourself on the minutiae, check the FIFA official website . اگر می خواهید به آموزش خود را در فروع ، بررسی وب سایت رسمی فیفا .

Fairplay in football Fairplay در فوتبال

Alongside the laws of the game, FIFA advocates a Fair Play programme. در کنار قوانین بازی ، فیفا حامیان نمایشگاه برنامه بازی. Based around a number of rules, typically involving abstract ideas, they are intended to inform footballers and spectators on proper behaviour on and off the field: از سراسر تعداد از قوانین ، به طور معمول شامل ایده های انتزاعی ، آنها در نظر گرفته شده برای اطلاع رسانی به فوتبال و تماشاگران بر رفتار مناسب و خاموش زمینه :

 • Play fair on the field. بازی منصفانه در عرصه بود.
 • Play to win but accept defeat properly. بازی را به نفع خود ، اما قبول شکست به درستی.
 • Observe the Laws of the Game. رعایت قوانین از بازی ها.
 • Respect everyone involved in the game. همه احترام را در بازی نقش دارند.
 • Promote football's interests. منافع فوتبال را ارتقاء است.
 • Honour those who defend football's reputation. کسانی که افتخار دفاع از اعتبار فوتبال است.
 • Reject any corruption, drugs, racism, violence and other harmful vices. رد هر گونه فساد ، مواد مخدر ، نژادپرستی ، خشونت و دیگر رذیلت مضر است.
 • Help others to do exactly the same. کمک به دیگران برای انجام دقیقا همان.
 • Denounce any who discredits the integrity of football. محکوم کردن هر گونه که discredits یکپارچگی فوتبال.
 • Use football to make a better world. استفاده از فوتبال جهان بهتر خواهد شد.

Basics of football مبانی فوتبال

At its core, football is a game with two teams of eleven players, played over the course of 90 minutes. در هسته ی اصلی آن ، فوتبال یک بازی با دو تیم از یازده نفر ، با بازی در طول 90 دقیقه. This period is split into two 45-minute halves. این دوره به دو نیمه 45 - دقیقه تقسیم می شود. The objective of the game is to score more 'goals' than the opposition. هدف از این بازی این است که نمره بیشتر اهداف 'از اپوزیسیون هستند. The term 'goal' refers to two areas either side of the pitch, each one defended by one of the teams. 'هدف' واژه اشاره به دو ناحیه در دو طرف زمین ، هر یک دفاع توسط یکی از تیم های. A 'goal' is scored by depositing the ball into the opponent's area. 'هدف' با سپردن توپ به منطقه حریف به ثمر رساند.

The Laws of the Game قوانین بازی

Field of play زمینه بازی

Football can be played on a natural or artificial (eg Astroturf) surface. فوتبال را می توان در سطح طبیعی یا مصنوعی (به عنوان مثال Astroturf) ایفا کرده است. However, the shape of the field must be rectangular, with the dimensions of 90-120 metres long by 45-90 metres wide. با این حال ، شکل میدان باید مستطیل شکل ، با ابعاد 90-120 متر طول توسط 45-90 متر عرض. Notably, the guidelines for international matches are stricter (100-110 metres x 64-75 metres). قابل توجه است ، دستورالعمل ها برای مسابقات بین المللی هستند سختگیرانه تر (100-110 متر ایکس 64-75 متر).

float_left زمینه بازی

 • Goal Area: Starts 5.5 metres from each goalpost and extends 5.5 metres out, with the two lines joining vertically هدف مساحت : 5.5 متر شروع از هر یک از تیر عمودی دروازه و گسترش 5.5 متر کردن ، با دو خط عمودی پیوستن
 • Penalty Area: Starts 16.5 metres from each goalpost and extends 16.5 metres out, with the two lines joining vertically. مجازات مساحت : شروع 16.5 متر از هر یک از تیر عمودی دروازه و گسترش 16.5 متر کردن ، با دو خط عمودی پیوستن.
 • Flagpost: Placed at each corner, with a quarter-circle on the field (1 metre in radius). Flagpost : قرار گرفته در هر گوشه ، با یک چهارم دایره را در زمینه (1 متر در شعاع).
 • Goals: 7.32 metre area between the posts, and 2.44 metres high. اهداف : 7.32 متر مساحت بین پست و 2.44 متر ارتفاع دارد. The posts cannot exceed 5 inches in width. پست می توانید در عرض 5 اینچ تجاوز نمی کند.

The ball توپ

Naturally spherical, with a circumference of 27-28 inches. به طور طبیعی کروی ، با دور از 27-28 اینچ.

Number of players تعداد بازیکنان

One of the eleven is classified as the goalkeeper and permitted to handle the ball in his team's penalty area. یکی از یازده به عنوان دروازه بان طبقه بندی شده و مجاز به دسته بازی ، توپ در محوطه جریمه تیم خود. The eleven players are supplemented by the option to bring on a maximum of three substitutes from a pre-decided list of three to seven players (the number of substitutes permitted is slightly higher for international friendly matches). یازده نفر هستند توسط گزینه ای را برای در آوردن حداکثر سه جایگزین از پیش در لیست تصمیم گرفت از سه تا هفت بازیکن (تعداد جایگزین مجاز است کمی بیشتر برای مسابقات بین المللی دوستانه) تکمیل شد.

In order to bring on a substitute, the referee must first be informed and then there has to be a break in the play (for example, a free-kick or a throw-in). به منظور جایگزین در آورد ، داور ابتدا باید مطلع شود و پس از آن است به شکستن در بازی وجود دارد (برای مثال ، آزاد و پا زدن و یا پرتاب شده). The substitute then comes on as a replacement for one of the 11 current players. جایگزین آن زمان به بعد می آید به عنوان جایگزینی برای یکی از 11 بازیکن فعلی.

Equipment تجهیزات

Basic equipment is the team jersey, shorts, shinguards with socks and studded boots or trainers depending on the surface. تجهیزات اساسی پارچه کشباف تیم ، شلوار کوتاه ، shinguards با جوراب و چکمه نکردم یا مربیان بسته به نوع سطح. The goalkeeper is also permitted gloves and a different coloured jersey for identification purposes. دروازه بان نیز مجاز دستکش و پارچه کشباف رنگی مختلف برای مقاصد شناسایی.

float_right دستیار داور

Referee داور

The referee adjudicates the match in collaboration with two linesmen (properly referred to as 'referee's assistants') and a fourth official, situated on the touchline, if necessary. adjudicates داور مسابقه با همکاری دو linesmen (به درستی به عنوان 'دستیاران داور' نامیده می شود) و یک مقام چهارم ، واقع در خط اطراف زمین فوتبال ، در صورت لزوم. The referee's tasks include acting as a timekeeper (although with advice on the amount of 'injury time' to be added on to the 45 minutes each half to compensate for injuries and other stoppages), awarding free kicks and penalties and generally dealing with anything requiring a ruling. وظایف داور عبارتند از بازیگری به عنوان یک کارمند ثبت اوقات (اگر چه با مشاوره در مقدار 'زمان آسیب' می شود به 45 دقیقه در نیم تا جراحات و توقف دیگر جبران اضافه شده) ، اعطای ضربات آزاد و ضربات پنالتی پیروز شد و به طور کلی خرید و فروش با هر چیزی که نیاز به حاکم می باشد. Can also choose to allow play to proceed in case of a foul, providing there is an 'advantage' to be gained by the team against which the foul has been committed. همچنین می توانید به بازی اجازه می دهد تا در صورت بروز لکه دار کردن ادامه دهید را انتخاب کنید ، ارائه شده است 'بهره' که باید توسط تیم که در برابر لکه دار شده است متعهد به دست آورد وجود دارد.

Assistant referees داوران دستیار

Follow play from their respective touch lines and help to decide on throw-ins, corner kicks and goalkicks along with offside decisions (although naturally the referee has the final say). دنبال بازی از خطوط تماس را به خود و کمک به تصمیم گیری در پرتاب ، قابل فهم ، گوشه ضربات و goalkicks همراه با تصمیم گیری های خارج از خط (هر چند به طور طبیعی تا به داور نهایی می گویند). Can also draw the referee's attention and advise on or alert him/her to any on-field activity, which can influence all manner of decisions. همچنین می تواند جلب توجه داور و توصیه یا هشدار او را / او را به هر در میدان فعالیت ، که می تواند تمام شیوه های تصمیم گیری نفوذ. To signify their decision or grab the referee's attention, they wave a brightly coloured small flag, which they keep at all times. به معنی تصمیم خود را با شتاب و یا توجه داور ، آنها موج پرچم رنگ روشن کوچک ، آنها که در همه زمان ها نگه می دارد.

Duration of the match مدت زمان مسابقه

The match officially lasts 90 minutes, split into two 45-minute halves with a half-time interval of no longer than 15 minutes. مسابقه 90 دقیقه طول می کشد رسمی ، به دو نیمه 45 - دقیقه با نیم ساعت فاصله نباید بیش از 15 دقیقه تقسیم می شود.

In the knock-out stages of competitions, extra-time is used if there is no winner after 90 minutes. در بد گویی کردن از مراحل مسابقات ، وقت اضافی استفاده می شود اگر هیچ برنده پس از 90 دقیقه وجود دارد. This extra period is 30 minutes, split into two 15 minute halves. این دوره فوق العاده 30 دقیقه ، تقسیم به دو نیمه 15 دقیقه می باشد. If extra-time does not find a winner, then a penalty shoot-out takes place, where five players from each team are selected and alternate shots on goal from the penalty spot against the opposition goalkeeper. اگر وقت اضافی می کند برنده ، پس از شلیک ضربه پنالتی ، صورت می گیرد ، که در آن پنج بازیکن از هر تیم انتخاب می شوند و عکس های متناوب در هدف از نقطه پنالتی دروازه بان در برابر مخالفان را پیدا کند. In that instance, the team with the most successful penalties is declared the winner. در این مثال ، این تیم با ضربات پنالتی موفق ترین است اعلام برنده. If they are still tied then they will move on to sudden-death penalties, where each team will take one penalty until one of the two sides has scored move than the other after the side amount of spot kicks. اگر آنها هنوز هم گره خورده است و سپس آنها را به مجازات مرگ ناگهانی - ، که در آن هر تیم یک پنالتی تا یکی از دو طرف را به ثمر رساند تا به حرکت حرکت از دیگر پس از مقدار طرف از نقطه ضربات.

Start and restart of play شروع و شروع مجدد بازی

A coin toss takes place just before the game starts, the winner of which will get the choice of choosing which end to attack or whether to kick-off. سکه پرتاب می گیرد ، درست قبل از بازی شروع می شود ، برنده خواهد شد که انتخاب از انتخاب است که پایان دادن به حمله و یا دریافت کنید که آیا برای شروع مسابقه فوتبال. Should they choose to kick-off then the other captain will be allowed elect which end to attack in the first half. آیا آنها باید انتخاب کنید که به مسابقه فوتبال و سپس کاپیتان دیگر خواهد بود که اجازه انتخاب پایان دادن به در نیمه اول حمله کند. Should the winner decide to choose which end to attack then the loser can choose whether to kick-off in the first or second half. در صورتی که برنده را انتخاب کنید که تصمیم به پایان دادن به حمله و سپس بازنده می توانید انتخاب کنید که آیا به خاموش در نیمه اول یا دوم و پا زدن.

The kick-off is also used after a goal has been scored, the task befalling the team who has conceded, and for both halves of extra-time. شروع مسابقه فوتبال نیز استفاده می شود پس از یک هدف شده است گل ، وظیفه befalling که تیم را واگذار کرد ، و برای هر دو نیمه از وقت اضافی.

At the kick-off, players from each side must all be in their half of the field. در شروع مسابقه فوتبال ، بازیکنان از هر طرف از همه باید در نیمی از خود را از میدان خواهد بود. The actual kick-off takes place on the centre spot in the centre circle. واقعی شروع مسابقه فوتبال می گیرد در نقطه ای در مرکز دایره مرکز. The player who kicks off cannot touch it again until another player has made contact. بازیکنی که لگد کردن می توانید آن را لمس دوباره تا یک بازیکن دیگر ساخته شده است تماس بگیرید.

Scoring امتیازدهی

A team can only score if the whole ball crosses the goal line between the goalposts. تیم فقط می تواند نمره اگر توپ از خط عبور تمام هدف بین goalposts. The winner is the team who scores more goals, except in a competition where the 'away goals' rule applies. تیم برنده است که تعداد بیشتری به اهداف ، به جز در یک مسابقه که در آن 'اهداف دور' قاعده صدق می کند. The 'away goals' rule means that, if a team scores a goal away from their home stadium, the goal counts extra (therefore, a 1-1 scoreline would mean the away team wins). 'اهداف دور' حکومت بدان معنی است که ، اگر نمره تیم هدف دور از ورزشگاه خانگی خود ، هدف شمارش اضافی (در نتیجه ، 1-1 می scoreline دور برنده تیم متوسط).

Offside خارج از خط

The perennial problem for newcomers to football is understanding the offside rule. مشکل چند ساله برای تازه واردین به فوتبال است درک حکومت خارج از خط. This is made somewhat harder by the fact there are two elements to offsides in football; being in an offside position, and committing an offside offence. این تا حدودی سخت تر از این حقیقت ساخته شده است دو عنصر به offsides در فوتبال وجود دارد ؛ که در موقعیت خارج از خط ، و ارتکاب جرم خارج از خط.

To be in an offside position is to be closer to the opponent's goal than the last opposition outfield player (therefore excluding the goalkeeper) and the ball. برای اینکه در موقعیت آفساید است که نزدیک به هدف طرف مقابل را از اپوزیسیون بیرون از محیط بازیکن تاریخ و زمان آخرین (بنابراین به جز دروازه بان و یک توپ. However, to commit an offside offence is to have the ball played forward towards you while in that position. با این حال ، به ارتکاب جرم خارج از خط این است که توپ به جلو نسبت به شما در حالی که در آن موقعیت انجام میشود. As such, you can be in an offside position and not commit an offside offence . به این ترتیب ، شما می توانید موقعیت آفساید می شود و در جرم مرتکب نشده خارج از خط.

float_right قانون آفساید

The rule is further complicated by the fact the referee or his assistant must adjudge you to be 'active' in the play before giving an offside decision against you. حکومت است بیشتر از این حقیقت پیچیده داور یا دستیار او باید با حکم قضایی فیصل دادن شما را به 'فعال' در بازی قبل از دادن تصمیم خارج از خط بر علیه شما. This can be obvious, for example if you touch the ball in an offside position, but it can be extremely nebulous. این می تواند واضح است ، برای مثال اگر توپ را لمس می کنی در حالت خارج از خط ، اما می توان آن را به شدت تیره. The official rule states 'active' as meaning “interfering with play… or an opponent… or gaining an advantage by being in that position”. حکومت ایالات رسمی 'فعال' به معنای "تداخل با بازی... یا... یا حریف به دست آوردن مزیت بودن در آن موقعیت" # :. However, as you will find as you watch more and more games, what one referee or linesman considers to be active can be very different to another individual's interpretation, and the offside rule is generally a major debating point. با این حال ، تا شما را پیدا خواهد کرد که شما تماشای بازی بیشتر و بیشتر ، چیزی که یک داور و یا سیم کش هوایی در نظر گرفته می شود فعال می تواند بسیار متفاوت به تفسیر یک نفر دیگر است ، و حکومت به طور کلی خارج از خط اصلی بحث نقطه.

There are other factors to consider which can exempt you from the offside rule. عوامل دیگری نیز در نظر است که می تواند شما را از حکومت خارج از خط معاف وجود دارد. You cannot be offside in your own-half of the pitch, for example, and you cannot be penalised for being in an offside position when a goal kick, throw-in, indirect free kick or corner kick is taken. شما نمی تواند خارج از خط خود در نیم خود را از زمین ، برای مثال ، و شما می توانید برای بودن در موقعیت خارج از خط در هنگام پا زدن به هدف ، در پرتاب ، ضربه آزاد غیر مستقیم یا لگد زدن گوشه ای است گرفته شود نه مجازات.

Fouls and misconduct Fouls و سوء رفتار

A foul can take place anywhere on the pitch, and a free kick is awarded where that foul takes place (excepting fouls in the penalty area, which result in a penalty kick). لکه دار کردن می توانید محل در هر کجای زمین را ، و ضربه آزاد است که در آن تعلق می گیرد که ناپاک می گیرد (به استثناء fouls در محوطه جریمه ، پنالتی که در نتیجه). The referee can choose simply to award the foul, speak to the player about his conduct or take matters further. داور به سادگی می توانید انتخاب کنید تا جایزه لکه دار کردن ، به این بازیکن را در مورد رفتار خود صحبت می کنند و یا گرفتن مسائل بیشتر است.

Punishment for offences مجازات اعدام برای جرائم

If the single infraction is deemed serious enough or the culprit persistently offends during a match, the referee can choose to take extra action against a particular individual: اگر تخلف واحد تلقی به اندازه کافی جدی و یا مقصر مصرانه نیاید در طول مسابقه ، داور می توانید انتخاب کنید عمل اضافی را در برابر یک فرد خاص :

 • Yellow Card - A 'caution' given to a player. کارت زرد -- 'احتیاط' داده شده به یک دستگاه پخش. If two of these cards are shown to the same player, it means a… اگر دو تا از این کارت ها به این بازیکن را همان نشان داده شده است ، به این معنی...
 • Red Card - Showing a red card to a player means he/she is expelled from the match. کارت قرمز -- نمایش کارت قرمز به بازیکن او به معنی / او از مسابقه اخراج شد. A straight red card (no previous 'caution') can be shown for extreme offences such as serious foul play, violent conduct, spitting, deliberate hand-ball to prevent a goal, a professional foul (denying a goalscoring opportunity) and insulting language and/or gestures. کارت قرمز مستقیم ('احتیاط' هیچ قبلی) می تواند برای جرایم شدید مانند بازی جدی لکه دار کردن ، رفتار خشونت آمیز ، تف ، عمدی دست توپ برای جلوگیری از هدف ، لکه دار کردن حرفه ای (انکار فرصت goalscoring) و زبان توهین و نشان داده شده است / و یا حرکات.

Free kicks ضربات آزاد

Whenever a free kick is taken, the opposition must be at least 10 yards away from the ball until it is delivered. هر گاه ضربه آزاد گرفته شده است ، مخالفان باید حداقل 10 متری و دور از توپ تا آن را تحویل داده است. If this rule is not adhered to, the kick is retaken. اگر این قاعده را رعایت نکرده است ، و پا زدن است retaken. There are two types of free kick awarded, depending on the nature of the offence: دو نوع ضربه آزاد تعلق می گیرد ، بسته به ماهیت جرم وجود دارد :

 • Direct free kick - Allows the team to take a direct shot at the opponent's goal. ضربه آزاد مستقیم -- اجازه می دهد تا تیم را به هدف شلیک مستقیم در طرف مقابل است. Awarded as a result of fouls with evidence intent to harm or reckless/excessive force (eg a sliding tackle which takes the player first, shirt-pulling and a deliberate hand-ball). جایزه به عنوان یک نتیجه از fouls با شواهد به قصد صدمه و یا بی پروا / نیروی بیش از حد (به عنوان مثال کشویی مقابله طول می کشد که بازیکن اول ، پیراهن ، کشیده و عمدی دست به توپ).
 • Indirect free kick - A direct strike on goal is not permitted, meaning any shot must come from the second player to touch the ball after the kick is taken. ضربه آزاد غیر مستقیم -- اعتصاب مستقیم بر هدف مجاز نیست ، به این معنی هر ضربه باید از بازیکن دوم آمده است به لمس توپ پس از ضربه گرفته شده است. If a direct strike is successfully made on goal, a goal kick to the opposition is given. اگر حمله مستقیم است که با موفقیت در هدف ساخته شده ، هدف و پا زدن به اپوزیسیون داده می شود. An indirect free kick is awarded for any foul which is dangerous or impedes an opponent. ضربه آزاد غیر مستقیم برای هر ناپاک که خطرناک است یا مانع حریف تعلق می گیرد.

An indirect free kick can be awarded in the case of a passback offence, a fairly uncommon foul in the game. ضربه آزاد غیر مستقیم را می توان در مورد جرم passback ، لکه دار نسبتا نادر در بازی تعلق می گیرد. This is given if one team's player passes the ball to the keeper, who immediately picks it up rather than taking a touch with his feet. این داده می شود اگر یک بازیکن تیم عبور توپ را به حافظ ، که بلافاصله آن را بر میدارد تا جای گرفتن تماس با فوت او. The free kick is subsequently taken wherever the goalkeeper picked the ball up. ضربه آزاد است پس از آن گرفته شده است هر کجا که دروازه بان توپ را برداشت تا.

Penalty kick مجازات و پا زدن

A penalty kick is awarded for offences taking place in the penalty and goal area. ضربه پنالتی برای جرائم انجام گرفته در مجازات و هدف منطقه تعلق می گیرد. A nominated member of the team awarded the penalty is allowed a strike at goal from the penalty spot (see the image in the 'field of play' section), with only the goalkeeper to beat. عضو نامزد از تیم اعطا مجازات مجاز است در اعتصاب هدف از نقطه پنالتی (نگاه کنید به تصویر را در «زمینه بازی' بخش) ، تنها با دروازه بان به ضرب و شتم. The goalkeeper must remain on his line until the ball has been kicked, and all other players must be outside the area behind the penalty spot. دروازه بان باید در خط او باقی می ماند تا زمانی که توپ لگد شده است ، و همه بازیکنان دیگر باید در خارج از منطقه پشت سر نقطه پنالتی باشد. After he has taken the kick, he cannot strike the ball again without another player touching the ball. پس از او گرفته و پا زدن ، او می تواند توپ اعتصاب دوباره بدون یک بازیکن دیگر لمس کردن توپ.

Throw-in پرتاب در

A throw-in is awarded when the whole ball crosses the touch line (conceded by the team who last touched the ball). در پرتاب است تعلق می گیرد وقتی که تمام توپ از خط عبور لمسی (اذعان توسط تیم که آخرین لمس توپ). It is delivered off the field of play with both hands and from behind and over the deliverer's head. این تحویل کردن زمینه از بازی با هر دو دست و از پشت سر و بر سر آن منجی است. Otherwise it is deemed to be a 'foul throw' and a throw-in is given to the opposition. در غیر این صورت آن است که پنداشته می شود 'ناپاک پرتاب و پرتاب در این است که مخالف داده شده است. It cannot go direct to the goalkeeper's hands (if on the same team) and you cannot score directly from a throw-in. این نمی تواند مستقیم به دست دروازه بان (اگر در همان تیم) و شما نمی تواند نمره به طور مستقیم از پرتاب در.

Goal kick پا زدن گل

Awarded once the whole ball crosses the goal line if it last touched an opposition player. برنده جایزه یک بار توپ از خط عبور تمام هدف اگر آن را لمس آخرین بازیکن اپوزیسیون هستند. The ball is kicked from anywhere in the goal area outfield, but must cross the penalty area line. توپ از همه جا در بیرون از محیط منطقه هدف لگد ، اما باید مجازات خط منطقه عبور کنند.

float_left هدف و پا زدن

Corner kick گوشه و پا زدن

Awarded once the whole ball crosses the goal line of the opposition, after last touching one of their players. برنده جایزه یک بار توپ از خط عبور تمام هدف از مخالفان ، بعد از یک دست زدن به آخرین بازیکن خود را. Taken from the corner of whichever side the ball exited the field, in the prescribed quarter-circle space. گرفته شده از هر کدام گوشه ای از طرف توپ خارج حوزه ، در فضای یک چهارم دایره تجویز می شوند. Opponents must be 10 yards from the corner arc and the kicker cannot touch the ball a second time without contact from someone else beforehand (or the opponent receives an indirect free kick). مخالفان باید 10 متر از قوس گوشه و ضربه زن نمی تواند لمس دوم زمان و بدون مخاطب را از شخص دیگری را از قبل (یا حریف دریافت ضربه آزاد غیر مستقیم) توپ.

Further Reading بیشتر خواندن

 • Referees داوران
 • Yellow Cards کارت زرد
 • Red Cards کارت قرمز
 • Penalty Kicks ضربات پنالتی
 • Penalty Shoot Outs شوت Outs مجازات
 • Silver Goal نقره ای گل
 • Golden Goal گل طلایی
 • نام : جعفر

  نام خانوادگی: شیخی زاویه

  نام پدر: علی

  محل تولد: روستای زاویه سنگ

  تاریخ تولد: 01/08/1368

  آدرس دقیق محل زندگی : استان اردبیل، شهرستان گرمی، بخش انگوت، روستای زاویه سنگ

  شغل: معلم


  HOME
  E-Mail
  :BAHAR20:


  LinkDump

  طـــراح قـــالــب
  فروشگاه سریال های کره ای
  بهترین سایت تفریحی
  .::بروز ترین سایت تفریحی و دانلود::.
  بهترین های تکنولوژی
  SS501 FOREVER IRI.F.S
  مزایده سایت های فروشی
  مرژانو
  *^*برترین پورتال تفریحی ایرانیان*^*
  کلیک نکنی یه وقت
  .:: اشکنان دانلود ::.
  SANJESH 91
  فارم فا
  دانلود جدیدترین آهنگ ها
  بهترین سایت تفریحی
  *^*برترین پورتال تفریحی ایرانیان*^*
  .::بروز ترین سایت تفریحی و دانلود::.
  ^پرتال تفریحی ایرانیان^
  .::بروز ترین سایت تفریحی و دانلود::.
  .::بروز ترین سایت تفریحی و دانلود::.
  کلیک نکنی یه وقت
  یه حرف اما راست
  بهترین های تکنولوژی
  SS501 FOREVER IRI.F.S
  در آمد میلیونی پایسل
  فرید دانلود
  اکسین آدز
  پنجره ای رو به کلاس من
  پیچک
  البرز دانلود
  مجله اینترنتی گونش آنلاین
  دانلود نرم افزار
  فروشگاه اینترنتی
  کارت شارژ
  ثبت دامنه ی رایگان
  آدمین
  وبگذر
  عکاس حرفه ای
  جستجوگر yahoo
  جستجوگرgoogle
  مطالب علمی
  آرشیو پیوندهای روزانه


  Archives

  هفته اول خرداد 1391 1

  هفته چهارم فروردین 1391 1
  هفته سوم فروردین 1391 1
  هفته سوم شهریور 1390 1
  هفته چهارم بهمن 1389 5
  هفته سوم بهمن 1389 7
  هفته دوم بهمن 1389 7
  هفته اول بهمن 1389 6
  هفته چهارم دی 1389 10
  هفته سوم دی 1389 23
  هفته دوم دی 1389 7
  هفته اول دی 1389 17
  هفته چهارم آذر 1389 1


  Categories

  معلم 6
  کودکان استثنائی 1


  Authors

  جعفر شیخی زاویه 10  Links

  عشقولانه
  وب سایت یک دونه
  تغذیه و سلامت
  سکوت خاطره ها
  کارشناسی گروههای آموزشی منطقه چهاردانگه
  ریاضیات همان شاه كلید گشودن رازهای هستی
  آموزش ابتدایی زیر بنای آموزش و پرورش
  نانوشته های یک معلم پرورشی
  تعلیم و تربیت در عصر امروز
  مطالعات برنامه ی در سی
  پنجره ای رو به کلاس من
  گاهی یکی به جای همه
  آموزش ابتدائی عمومی
  مکمل کلاس ریاضی
  دانش آموز اینده
  معلم راهنما
  بابا آب داد
  ماه برگ
  معلم نامه
  تربیت برتر
  فیزیکسرا
  سی زان
  تفکر زیبا
  سپیده دم
  مدیریت اموزشی
  دفتر تمرین
  اهدای کتاب
  آموزش مشاوره و شیمی
  صدای ریاضی
  اندیشه معلم
  عشق معلمی
  ادب دان
  حضرت امام(ره)
  کودکان استثنائی
  آموزگار
  عاشق
  معلم
  لینک همه ی معلمان
  تعلیم و تربیت ابتدایی
  معلم
  یادداشتهای یک معلم
  فرآیند
  مهارتهای خرفه ای معلم
  بهانه
  معلم
  » دیکشنری آنلاین(انگلیسی به فارسی) و (فارسی به انگلیسی)
  میثاق
  روشهای نوین تربیت و تدریس
  معلمی
  وبلاگ تخصصی علوم تجربی
  چشمک
  تحولات حسابداری در ایران
  بهاریست
  مدرسه ی ما
  غم قطره
  رادیو معلم
  مطالب علمی
  به جرم عشق
  یاصاحب الزمان
  هجوم سایه ها
  غیر ممکن است
  داستانهای سیاه
  من به وزن کلمات
  پرنده های بی بال
  آپلود فایل و عکس
  عشق هرگز نمی میرد
  آخرین نسخه ی یک مرد
  سایت رسمی سریال مختارنامه
  دل خوشیم که رهبرمان از تبار بسیجیان است
  بهار بیست
  قالب های فوق جدید  کل بازدید :

  بازدید امروز :

  بازدید دیروز :

  بازدید این ماه :

  بازدید ماه قبل :

  تعداد نویسندگان :

  تعداد کل پست ها :

  آخرین بازدید :

  آخرین بروز رسانی :

  Design by : Bahar-20


  

  جان سخت